Knjižnica

Knjižnica i čitaonica Zdravstvene škole nalaze se na 1. katu. Možete posuđivati knjige, časopise i ostalu građu, koristiti referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije), pisati zadaće, referate, koristiti računala.

IZ PRAVILNIKA

Vrijeme trajanja posudbe je 21 dan. Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige. U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici. Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika. Prije završetka školske godine mora se vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

ZA RAZMIŠLJANJE

ZAŠTO ČITATI?!

…Književnost od nas ne traži ništa osim strpljenja, jer kako ćemo znati što zapravo želimo, ako u mašti ne vidimo što bi nam se sve moglo dogoditi, kako znati tko smo zapravo, ako nema likova i sudbina s kojima bismo se mogli uspoređivati,  kako znati što je za nas pravi život, ako u mašti ne možemo proživjeti stotine mogućih života?...

književni teoretičar,  professor emeritus Filozofskog fakulteta i akademik, Milivoj Solar

Radno vrijeme :

ponedjeljak : 9 - 17  sati

utorak : 9 - 18.30

srijeda, četvrtak i petak : 9 - 16.45

Šk. knjižničarke: Jela Beganović, prof.   i  Vlatka Matejić,prof.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Klikniknite" svakako na ovaj link...iskoristite i ovakvu mogućnost čitanja lektire... trebate samo znati svoje korisničko ime i lozinku koju ste dobili u školi... (AAI@EduHR)

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

03.12.2018. 08:40
NATO vježba "Cyber Coalition 2018"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET sudjelovala je u jedanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2018".