EDIT

VIRTUALNA KNJIŽNICA

Dragi učenici, pozivamo vas da posjetite našu virtualnu knjižnicu koju možete pronaći ovdje

Knjižnica

Knjižnica i čitaonica Zdravstvene škole nalaze se na 1. katu. Možete posuđivati knjige, časopise i ostalu građu, koristiti referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije), pisati zadaće, referate, koristiti računala.

IZ PRAVILNIKA

Vrijeme trajanja posudbe je 21 dan. Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige. U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici. Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika. Prije završetka školske godine mora se vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

ZA RAZMIŠLJANJE

ZAŠTO ČITATI?!

…Književnost od nas ne traži ništa osim strpljenja, jer kako ćemo znati što zapravo želimo, ako u mašti ne vidimo što bi nam se sve moglo dogoditi, kako znati tko smo zapravo, ako nema likova i sudbina s kojima bismo se mogli uspoređivati,  kako znati što je za nas pravi život, ako u mašti ne možemo proživjeti stotine mogućih života?...

književni teoretičar,  professor emeritus Filozofskog fakulteta i akademik, Milivoj Solar

Radno vrijeme :

9 - 17  sati

Šk. knjižničarke: Tea Jukić, prof.   i  Vlatka Matejić,prof.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Klikniknite" svakako na ovaj link...iskoristite i ovakvu mogućnost čitanja lektire... trebate samo znati svoje korisničko ime i lozinku koju ste dobili u školi... (AAI@EduHR)

ONLINE ŠKOLA

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Zdravstvene škole, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 64/20 dana 29.svibnja 2020. godine i na mrežnim stranicama Zdravstvene škole, Split, dana 29.svibnja 2020. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Zdravstvene škole i teče od 29.05.2020.godine do 06.06.2020.godine.

(Odluka o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja/ice i natječaj se nalaze u priloženim dokumentima.)

« Srpanj 2020 »

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .