Zdravstvena škola Split

EMA

« Travanj 2021 »

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

P O Z I V

SKUP RADNIKA

održat će se dana 20. travnja 2021. godine s početkom u 19:15 sati putem aplikacije Microsoft Teams na poveznici dostavljenoj na vašu e-mail adresu.

Tekst poziva nalazi se u priloženim dokumentima.

Poziv na skup radnika.PDF

I Z B O R I

ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKOM ODBORU

održat će se dana 01. travnja 2021. godine s početkom u 14:30 sati u prostorijama Zdravstvene škole, Šoltanska 15, Split, sukladno važećim epidemiološkim mjerama.

Tekst odluke o provođenju izbora nalazi se u priloženim dokumentima.

Skup radnika

POZIV

SKUP RADNIKA

održat će se dana 11. ožujka 2021. godine s početkom u 19:15 sati putem aplikacije Microsoft Teams na poveznici dostavljenoj na vašu e-mail adresu.

Tekst poziva nalazi se u priloženim dokumentima.

Poziv na skup radnika.pdf

Sjednica Vijeća roditelja
Sjednica Nastavničkog vijeća
OBAVIJESTI

20.3. 2020.

Sukladno Uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja KLASA:602-01/20-01/00178, od 19.03.2020 godine, ravnateljica Zdravstvene škole , donosi  ODLUKU O OBAVLJANJU RADA OD KUĆE RADNIKA  (u priloženom dokumentu).

30. siječnja 2020. godine

Sukladno čl.3 Pravilnika o postupku unutarnjeg prijavljivanja nepravilnosti i imenovanja povjerljive osobe Zdravstvene škole, Split, ovim putem svim zaposlenicima Zdravstvene škole, Split, upućuje se poziv za davanje prijedloga za povjerljivu osobu.

Obrazac poziva je u priloženom dokumentu.

13. veljače 2020.godine

Odluka o imenovanju povjerljive osobe nalazi se u priloženom dokumentu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________