Zdravstvena škola Split

EMA

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

JEZIČNE PRIPREME

„Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“

„Professional training in Ireland to provide quality health care“

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Jezične pripreme sudionika mobilnosti:

29.siječnja 2020. (srijeda), 15.15 h

Učionica br.4

Pripreme vodi Sanja Čulić, prof.

Jezične su pripreme obavezne za sve sudionike mobilnosti.

Ivana Truta i Lorina Miše

jezicne pripreme.pdf

REZULTATI NATJEČAJA ERASMUS+ 2019 ZA UČENIKE

Na raspisani natječaj za projekt "Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi" pristiglo je 17 prijava (5.a) i 10 prijava (5.b). Školski projektni tim je pregledao prijavnu dokumentaciju koja je bila potpuna i u skladu s raspisanim natječajem. U privitku je popis odabranih kandidata za sudjelovanje u projektu.

Čestitke odabranim učenicima.

Školski projektni tim.

Napomena: Uvid u bodovnu listu je moguć do petka do 12 sati (kontaktirati koordinatoricu projekta - Ivanu Truta)

Rezultati 5a.pdf
Rezultati 5b.pdf

NATJEČAJ ZA UČENIKE ERASMUS+ 2019.

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Naziv projekta: Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi

Zdravstvena škola objavljuje natječaj za sudionike projekta mobilnosti Erasmus+ 2019. pod nazivom „Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“.

Tekst natječaja nalazi se u privitku. Prijave su otvorene do 10. listopada 2019. Učenici su prilikom prijave na natječaj dužni osobno dostaviti koordinatorici projekta (Ivani Truta):

- popunjenu Prijavnicu s motivacijskim pismom na hrvatskom jeziku,

- motivacijsko pismo na engleskom jeziku.

Oba obrasca nalaze se u privitku.

Roditeljski sastanak

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Dana 18.9.2019. u multimedijskoj dvorani održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika petih razreda programa medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege. U sklopu roditeljskog sastanka roditelji su informirani o sudjelovanju Zdravstvene škole u projektu iz programa Erasmus+ pod nazivom Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi.

U projektu mobilnosti sudjelovat će 18 učenika završnih razreda programa medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege za obavljanje stručne prakse u Irskoj. Vrijeme trajanja mobilnosti je 15 dana. Planirano vrijeme mobilnosti je od 4. do 18. travnja 2020. Cilj mobilnosti je korištenje i implementacija novostečenih znanja i vještina u svrhu poboljšanja kvalitete pružanja zdravstvene skrbi, osobito u području palijativne skrbi. Učenici će biti nadzirani i praćeni od strane nastavnika pratitelja te mentora stručnjaka iz Doma umirovljenika.

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA ERASMUS+ 2019

Zdravstvenoj školi Split su dodijeljena sredstva za provedbu projekta mobilnosti 18 učenika i 2 nastavnika u sklopu projekta Erasmus+ ključne aktivnosti 1 u području strukovnog obrazovanja po nazivom "STRUČNIM USAVRŠAVANJEM U IRSKOJ DO PRUŽANJA KVALITETNIJE ZDRAVSTVENE SKRBI". Dodijeljeno je ukupno 48.314 EUR. Planirana je mobilnost u Dublin, Irska u ožujku 2020. godine.

LOGO CE Vertical CR quadri HR.jpg

IZVJEŠĆE SA SJEDNICE NASTAVNIČKOG VIJEĆA

Na sjednici Nastavničkog vijeća, 28.06.2019. godine održana je prezentacija projekta mobilnosti.

Nastavnicko vijece.pptx