Zdravstvena škola Split

EMA

« Travanj 2021 »

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

REZULTATI NATJEČAJA, 23.02.2021.

Dragi učenici,

u privitku se nalaze rezultati natječaja za Erasmus+ mobilnost.

NATJEČAJ ZA UČENIKE ERASMUS+ (2020./2021.)

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Naziv projekta: Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi

DRAGI UČENICI,

Zdravstvena škola objavljuje natječaj za sudionike projekta mobilnosti Erasmus+ pod nazivom „Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“.

Natječaj se odnosi na učenike 4.a i 4.b razreda (smjer medicinska sestra/tehničar opće njege)

Nadamo se da će nam epidemiološka situacija dozvoliti da ostvarimo planiranu mobilnost.

Za sada mobilnost planiramo u travnju 2021. ali ako bude potrebe termin ćemo uskladiti s mjerama.

U privitku se nalaze uvjeti natječaja, dokumentacija koju morate ispuniti i poslati, kao i primjer motivacijskog pisma.

Prijave su otvorene do 16.02.2021. (utorak). Učenici su prilikom prijave na natječaj dužni putem e-maila koordinatorici projekta dostaviti potrebnu dokumentaciju (ivana.truta@skole.hr):

- popunjenu Prijavnicu s motivacijskim pismom na hrvatskom jeziku,

- motivacijsko pismo na engleskom jeziku.

Oba obrasca nalaze se u privitku.

Srdačan pozdrav,

nastavnice Ivana i Lorina

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA ERASMUS+ 2019

Zdravstvenoj školi Split su dodijeljena sredstva za provedbu projekta mobilnosti 18 učenika i 2 nastavnika u sklopu projekta Erasmus+ ključne aktivnosti 1 u području strukovnog obrazovanja po nazivom "STRUČNIM USAVRŠAVANJEM U IRSKOJ DO PRUŽANJA KVALITETNIJE ZDRAVSTVENE SKRBI". Dodijeljeno je ukupno 48.314 EUR. Planirana je mobilnost u Dublin, Irska u ožujku 2020. godine.

LOGO CE Vertical CR quadri HR.jpg

IZVJEŠĆE SA SJEDNICE NASTAVNIČKOG VIJEĆA

Na sjednici Nastavničkog vijeća, 28.06.2019. godine održana je prezentacija projekta mobilnosti.

Nastavnicko vijece.pptx