EDIT

Samovrednovanje

Proces samovrjednovanja odgovara na pitanja:

• koliko smo dobri,
  • kako to znamo i
  • što možemo napraviti kako bi bili još bolji?

Samovrjednovanje škole obuhvaća vrjednovanje odgojno-obrazovnog procesa koje se temelji na prikupljenim dokazima, izradu izvješća o samovrjednovanju i razvojni plan (plan unaprjeđenja) te kontrolu provedbe.

Školski tim za kvaliteteu popunjava Izvješće o samovrjednovanju škole koje sadrži:

Opći dio: opći podatci o školi i specifičnosti škole te strategija razvoja.

Osvrt na rezultate vanjskoga vrednovanja: uspoređuju se prosječni rezultati ispita Državne mature naše škole po programima s prosječnim nacionalnim rezultatima programa.

Osvrt na prioritetna područja: na temelju prikupljenih dokaza analiziraju se sva područja kvalitete u školi, a to su školski kurikulum, poučavanje i učenje, praćenje i vrednovanje, školsko ozračje, suradnja s različitim dionicima odgojno-obrazovnoga sustava, ljudski resursi, materijalno-tehnički uvjeti, organizacija nastave i rada škole i upravljanje školom. Nakon analize donosi se ocjena zadovoljstva svakim pojedinim područjem.

KREDA analiza i određivanje prioritetnih područja unapređenja rada škole: prikupljeni rezultati analiza grupiraju se u šest kategorija:

Čime se možemo pohvaliti?
 S kojim se teškoćama svakodnevno susrećemo?
 Koji su naši neiskorišteni resursi?
 Što nas koči na putu prema napretku?
 Što možemo napraviti da budemo još bolji?
 Tko nam može pomoći u napretku?

Procjenjuje se koliko smo zadovoljni kvalitetom rada naše škole te se određuju prioritetna područja koja zahtijevaju poboljšanje u tekućoj školskoj godini.

Školski razvojni plan: za svako prioritetno područje postavljaju se ciljevi, utvrđuju se metode i aktivnosti za ostvarivanje ciljeva, nužni resursi, datumi do kojih će se ciljevi ostvariti, osobe odgovorne za provedbu aktivnosti te mjerljivi pokazatelji ostvarivanja ciljeva.

Voditeljica školskog tima za kvalitetu

Školski tim za kvalitetu

Članovi Školskog tima za kvalitetu za 2017./2018.:

- Silvana Karabatić Knezović - voditeljica Školskog tima za kavlitetu i samovrednovanje

- Marijana Geets-Kesić

- Ana Paradžik

Članovi Školskog tima za kvalitetu za 2018./2019.:

- Ana Paradžik - voditeljica Školskog tima za kavlitetu i samovrednovanje

- Silvana Karabatić Knezović

- Marijana Geets-Kesić

Članovi Školskog tima za kvalitetu za 2019./2020.:

- Marijana Geets-Kesić -  voditeljica Školskog tima za kavlitetu i samovrednovanje

- Ana Paradžik

- Silvana Karabatić Knezović

- Diana Vukušić

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

Razvojni plan škole
ONLINE ŠKOLA

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Zdravstvene škole, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 64/20 dana 29.svibnja 2020. godine i na mrežnim stranicama Zdravstvene škole, Split, dana 29.svibnja 2020. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Zdravstvene škole i teče od 29.05.2020.godine do 06.06.2020.godine.

(Odluka o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja/ice i natječaj se nalaze u priloženim dokumentima.)

« Srpanj 2020 »

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .