EDIT

Naši volonteri u „72 sata bez kompromisa“

Naši učenici su se i ove godine prijavili za volontiranje u akciji „72 sata bez kompromisa“ koja se već šestu godinu održava u Splitsko-dalmatinskoj županiji. Bilo je doista beskompromisno što znači da su bez prigovora prihvaćeni poslovi koje su organizatori planirali za dvije grupe naših volontera.

Pod opširnije pogledajte i pročitajte što su radili.

Krenuli su u akciju 19. listopada, u subotu ujutro. Jedan dio njih pomagao je Crvenome križu u animiranju građana za darivanje krvi u Kampusu. Neki su se i sami odvažili te po prvi puta darovali svoju krv.

Druga, brojnija grupa, prihvatila se bojanja ružno išaranih zidova pothodnika na Brdima, pored Kauflanda. Pokazali su visoku razinu volje, a i spretnosti. Mnogi prolaznici su bili puni riječi hvale. Prolaz je, nakon završenoga rada, bio neprepoznatljiv.

Bilo je to osmišljeno i korisno radno jutro darovano zajednici. Vjerujemo ne i zadnje.

objavio: Mirjana Vučica   datum: 20. 10. 2019.

ONLINE ŠKOLA

« Travanj 2020 »

05.04.2020. 09:00
Raspored nastave na daljinu
Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa. ! VAŽNE INFORMACIJE ! MZO će isporučivati osnovni ... The post Raspored nastave na daljinu appeared first on CARNET .

03.04.2020. 15:03
Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu
Prof. dr. sc. Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja predstavila je u petak, 3. travnja, Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu namijenjene učiteljima, nastavnicima i profesorima, ali ... The post Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu appeared first on CARNET .

03.04.2020. 14:59
Ravnateljima omogućen pristup sustavu e-Propusnica putem CARNET kartica
Ravnatelji škola koji posjeduju karticu za digitalni potpis dokumenata dobivenu od CARNET-a mogu putem navedene kartice pristupiti sustavu e-Propusnica. Na kartici se nalazi ID poslovni certifikat koji je u sustavu ... The post Ravnateljima omogućen pristup sustavu e-Propusnica putem CARNET kartica appeared first on CARNET .