Zdravstvena škola Split

EMA

« Travanj 2021 »

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

Humanitarna akcija Blagdansko srce
Autor: Marijana Geets Kesić, 5. 12. 2020.

Jedna od aktivnosti Crvenog križa je i briga o potrebitim članovima naše zajednice. U okviru svog socijalnog programa Hrvatski Crveni križ – Gradsko društvo Crvenog križa Split brine za oko 3000 potrebitih sugrađana. U doba pandemije corona virusom taj broj je i veći. Naša škola se odazvala pozivu za uključivanje u humanitarnu akciju Blagdansko srce. Prikupljeni su higijenski proizvodi za pakete kojima će se korisnicima omogućiti da dostojanstveno dočekaju nadolazeće blagdane. Akcija prikupljanja trajala je do 30.11.2020. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali ovoj humanitarnoj akciji.