preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

H N K

GKM

GRADSKO KAZALIŠTE MLADIH 

Kino Zlatna vrata
Gradska knjižnica

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 10. 2009.

Ukupno: 4663849
Ovaj mjesec: 672
Ovaj tjedan: 3925
Danas: 672
Vrijeme u Splitu

InfoZona

 

vijesti
školska natjecanja iz općeobrazovnih predmeta

ENGLESKI  JEZIK - 25.01. 2017. 

      2.razredi                                   4.razredi

1. Maria Božić, 2.G                        1. Ante Mikšić, 4.D 

2. Paula Šarić, 2.F                         2. Ivona Matulić, 4.G

3. Rafaela Gusić,2.B i                      3. Duje Mačina, 4.G

   Lucijan Štrljić. 2.F

Svih četvero uč. su se plasirali            Dvoje prvoplasiranih idu na 

na Župnijsko natjecanje                    Županijsko natjecanje

LUCIJAN ŠTRLJIĆ osvojio je             ANTE MIKŠIĆ osvojio je 4.mj.

5.mj. na županijskom natjecanju          na županijskom natjecanju

____________________________________

LIDRANO

Rad Matija Pervana (3.F) "Povratak u nepoznato" odabran je u konkurenciji svih srednjih škola Splita, za daljnje natjecanje na županijskoj razini.

____________________________________

MATEMATIKA - 26.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ana Perković, 1.D 

3. Anamaria Sabljić, 1.D

Marin Radić se plasirao na županijsko natjecanje.

___________________________________

FIZIKA - 30.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ivan Mihovilović, 1.F 

____________________________________

LATINSKI JEZIK - 31.01.2017.

1. Karmen Vuković, 2.F                       

2. Kristina Kremenjaš, 2.D                        

3. Petra Baban, 2.F i                      

   Nikolina Šesnić 2.G

Na županijsko natjecanje pozvano je 5 prvoplasiranih učenika!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

1. Karmen Vuković,2.f

2. Bolčić Matea,2.f

3. Baban Baban, 2.f

_____________________________________________

HRVATSKI JEZIK - 02.02.2017.

        1.razredi                           2.razredi                             

1. Ivan Mihovilović, 1.f            1. Karmen Vuković, 2.f             

2. Ivan Tomić, 1.f                 2. Petra Baban, 2.f                

3. Ena Dozan, 1.f  

 

     3. razredi    

1. Lorena Zović, 3.f  

2. Matij Pervan, 3.f                                      

3. Marina Mužinić, 3.e

Ivan Mihovilović, 1.f plasirao se na županijsko natjecanje!

____________________________________

KEMIJA - 08.02.2017.

1. Luka Bakić, 1.f  

2. Antea Zec Peškirić, 1.f                                      

3. Lea Žurić, 1.f

____________________________________

strukovno natjecanje "SCHOLA MEDICA"

ŠKOLSKO  NATJECANJE

U priloženim dokumentima  su rezultati svih učenika! 

Farmacetski tehničar

1. Zvonimir Supičić

2. Petra Zelić

3. Katarina Ćaleta

   Karla Maslov

Na Državno natjecanje idu dvoje prvoplasiranih učenika!

________________________________________________

Fizioterapeutski tehničar

1. Antonela Grubić

2. Andrijana Višić

3. Martina Jerković

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica !

________________________________________________

Medicinska sestra opće njege/ medicinski tehničar opće njege

1. Ana Bogić, 4.B

2. Ana Botić, 4,A

3. Petra Bosančić, 4.B

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica!

________________________________________________

Zdravstveno laboratorijski tehničar

1. Barbara Škrabal

2. Klara Bonković

3. Ivan Žuljević Mikas

Na Državno natjecanje idu dvije prvoplasirane učenice.

__________________________________________

športska natjecanja

Jesenski kros (ž)

 
____________________________________________

Košarka (ž)

Školska ekipa: 

_______________________________________________________

Rukomet- (Ž) - 

Školska ekipa:  

 

_______________________________________________________

Stolni tenis (Ž) - 

Školska ekipa :

 

___________________________________________________________________

 

Tražilica



ONLINE ŠKOLA

EDIT code school


 


NATJEČAJ

DOKUMENTI ŠKOLE

POLITIKA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI
Priloženi dokumenti:
POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI.pdf


Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča

E - DNEVNIK


Office 365


e-Škole EDUKACIJA

Sigurnost na netu

MATURANTI


Korisni linkovi

Samsung school


Samsung School


e-Škola


Pitaj ne skitaj

mladi-za-mlade2


 


Anketa
Što misliš o uvođenju e-Dnevnika u nastavu?






Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Novosti iz CARNeta
CARNet
01.10.2020. 18:04
INFO Najava radova: Dubrovnik – 6.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima na optickoj mrezi pruzatelja usluge Hrvatski Telekom d.d. u gradu Dubrovniku, koji ce se odrzati u utorak 06.10.2020 od 0:00 do 03:00 ... The post INFO Najava radova: Dubrovnik – 6.10.2020 appeared first on CARNET .

01.10.2020. 10:02
Nabava usluge organizacije i provedbe radionica
Broj objave u EOJN RH: 2020/S 0F2-0034998 The post Nabava usluge organizacije i provedbe radionica appeared first on CARNET .

01.10.2020. 09:56
Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za korisnike CARNET gama u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama appeared first on CARNET .





preskoči na navigaciju