preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
O državnoj maturi

 

Gradska knjižnica

H N K

GKM

GRADSKO KAZALIŠTE MLADIH 

Kino Zlatna vrata
Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 10. 2009.

Ukupno: 4124819
Ovaj mjesec: 16028
Ovaj tjedan: 3716
Danas: 177
Vrijeme u Splitu

InfoZona

 

vijesti

ŠKOLSKA NATJECANJA

Ovdje možete pratiti sve novosti vezane za natjecanja.

SRETNO SVIM NATJECATELJIMA !

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Kurtović  datum: 16. 1. 2012. 00:18
» Arhiva naših vijesti    
 


školska natjecanja iz općeobrazovnih predmeta

ENGLESKI  JEZIK - 25.01. 2017. 

      2.razredi                                   4.razredi

1. Maria Božić, 2.G                        1. Ante Mikšić, 4.D 

2. Paula Šarić, 2.F                         2. Ivona Matulić, 4.G

3. Rafaela Gusić,2.B i                      3. Duje Mačina, 4.G

   Lucijan Štrljić. 2.F

Svih četvero uč. su se plasirali            Dvoje prvoplasiranih idu na 

na Župnijsko natjecanje                    Županijsko natjecanje

LUCIJAN ŠTRLJIĆ osvojio je             ANTE MIKŠIĆ osvojio je 4.mj.

5.mj. na županijskom natjecanju          na županijskom natjecanju

____________________________________

LIDRANO

Rad Matija Pervana (3.F) "Povratak u nepoznato" odabran je u konkurenciji svih srednjih škola Splita, za daljnje natjecanje na županijskoj razini.

____________________________________

MATEMATIKA - 26.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ana Perković, 1.D 

3. Anamaria Sabljić, 1.D

Marin Radić se plasirao na županijsko natjecanje.

___________________________________

FIZIKA - 30.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ivan Mihovilović, 1.F 

____________________________________

LATINSKI JEZIK - 31.01.2017.

1. Karmen Vuković, 2.F                       

2. Kristina Kremenjaš, 2.D                        

3. Petra Baban, 2.F i                      

   Nikolina Šesnić 2.G

Na županijsko natjecanje pozvano je 5 prvoplasiranih učenika!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

1. Karmen Vuković,2.f

2. Bolčić Matea,2.f

3. Baban Baban, 2.f

_____________________________________________

HRVATSKI JEZIK - 02.02.2017.

        1.razredi                           2.razredi                             

1. Ivan Mihovilović, 1.f            1. Karmen Vuković, 2.f             

2. Ivan Tomić, 1.f                 2. Petra Baban, 2.f                

3. Ena Dozan, 1.f  

 

     3. razredi    

1. Lorena Zović, 3.f  

2. Matij Pervan, 3.f                                      

3. Marina Mužinić, 3.e

Ivan Mihovilović, 1.f plasirao se na županijsko natjecanje!

____________________________________

KEMIJA - 08.02.2017.

1. Luka Bakić, 1.f  

2. Antea Zec Peškirić, 1.f                                      

3. Lea Žurić, 1.f

____________________________________

strukovno natjecanje "SCHOLA MEDICA"

ŠKOLSKO  NATJECANJE

U priloženim dokumentima  su rezultati svih učenika! 

Farmacetski tehničar

1. Zvonimir Supičić

2. Petra Zelić

3. Katarina Ćaleta

   Karla Maslov

Na Državno natjecanje idu dvoje prvoplasiranih učenika!

________________________________________________

Fizioterapeutski tehničar

1. Antonela Grubić

2. Andrijana Višić

3. Martina Jerković

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica !

________________________________________________

Medicinska sestra opće njege/ medicinski tehničar opće njege

1. Ana Bogić, 4.B

2. Ana Botić, 4,A

3. Petra Bosančić, 4.B

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica!

________________________________________________

Zdravstveno laboratorijski tehničar

1. Barbara Škrabal

2. Klara Bonković

3. Ivan Žuljević Mikas

Na Državno natjecanje idu dvije prvoplasirane učenice.

__________________________________________

športska natjecanja

Jesenski kros (ž)

 
____________________________________________

Košarka (ž)

Školska ekipa: 

_______________________________________________________

Rukomet- (Ž) - 

Školska ekipa:  

 

_______________________________________________________

Stolni tenis (Ž) - 

Školska ekipa :

 

___________________________________________________________________

 

Tražilica



POLITIKA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI
Priloženi dokumenti:
POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI.pdf


Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Oglasna ploča

E - DNEVNIK


e-Škole EDUKACIJA

Sigurnost na netu

Office 365


Samsung school


Samsung School


e-Škola


Pitaj ne skitaj

mladi-za-mlade2


 


MATURANTI


Anketa
Što misliš o uvođenju e-Dnevnika u nastavu?






Korisni linkovi

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Novosti iz CARNeta
CARNet
24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.





preskoči na navigaciju