EDIT

VIRTUALNA KNJIŽNICA

Dragi učenici, pozivamo vas da posjetite našu virtualnu knjižnicu koju možete pronaći ovdje

Knjižnica

Knjižnica i čitaonica Zdravstvene škole nalaze se na 1. katu. Možete posuđivati knjige, časopise i ostalu građu, koristiti referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije), pisati zadaće, referate, koristiti računala.

IZ PRAVILNIKA

Vrijeme trajanja posudbe je 21 dan. Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige. U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici. Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika. Prije završetka školske godine mora se vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

ZA RAZMIŠLJANJE

ZAŠTO ČITATI?!

…Književnost od nas ne traži ništa osim strpljenja, jer kako ćemo znati što zapravo želimo, ako u mašti ne vidimo što bi nam se sve moglo dogoditi, kako znati tko smo zapravo, ako nema likova i sudbina s kojima bismo se mogli uspoređivati,  kako znati što je za nas pravi život, ako u mašti ne možemo proživjeti stotine mogućih života?...

književni teoretičar,  professor emeritus Filozofskog fakulteta i akademik, Milivoj Solar

Radno vrijeme :

9 - 17  sati

Šk. knjižničarke: Tea Jukić, prof.   i  Vlatka Matejić,prof.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Klikniknite" svakako na ovaj link...iskoristite i ovakvu mogućnost čitanja lektire... trebate samo znati svoje korisničko ime i lozinku koju ste dobili u školi... (AAI@EduHR)

ONLINE ŠKOLA

Obavijest o rezultatima natječaja

(Obavijest o rezultatima natječaja za imenovanje ravnateljice Zdravstvene škole nalazi se u priloženim dokumentima)

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Zdravstvene škole, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 64/20 dana 29.svibnja 2020. godine i na mrežnim stranicama Zdravstvene škole, Split, dana 29.svibnja 2020. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Zdravstvene škole i teče od 29.05.2020.godine do 06.06.2020.godine.

(Odluka o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja/ice i natječaj se nalaze u priloženim dokumentima.)

« Kolovoz 2020 »

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

22.07.2020. 09:04
Postovani korisnici, Danas izmedju 06:30 i 07:15 sati, uslijed nepredvidjenih problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do potpunog prekida mrezne povezanosti medjugradske veze od Zagreba prema Zadru. ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 22.07.2020. od 06:30 do 07:15h appeared first on CARNET .