EDIT

BILJEŽILI SMO U NAŠOJ ŠKOLI:

„Stazom zdravlja do znanja“

Dragi drugaši,

26. 10. 2019. (subota) pripremili smo edukativnu šetnje za vas u sklopu projekta  „Stazom zdravlja do znanja“.

Sastanak  svih drugih razreda bio je u subotu ujutro u 8:30 ispred crkve sv. Frane na rivi. Šetnja je startala od sv. Frane, unaprijed planiranom rutom prema vrhu Marjana

Krenuli ste s nama put Marjana i proživjeli punim plućima na njegovim stazama i među njegovim stablima ljepotu prirode i šume. Usput ste imali priliku čuti pričice o povijesti Marjana i njegovim crkvicama, o geografskim zanimljivostima i njegovim biljkama.

Na kraju smo se i zabaviti na vrhu Marjana, na platou pored bivšeg zoološkog vrta, koji je bio cilj naše šetnje.

Više informacija pročitajte pod opširnije.

Na vrhu Marjana vas je dočekalo mnogo iznenađenja, zabavnih igara te kviz s lijepim nagradama. KVIZ je pokazao tko je bio najpažljiviji tijekom edukativne šetnje. Najbolji timovi su dobiti privlačne i vrijedne nagrade!

Edukatori u ovoj šetnji su bile nastavnice Zdravstvene škole:
  • Mirjana Kamber
  • Mirjana Vučica
  • Dijana Jurić
  • Sanja Roje
  • Ravena Čizmić Kvasina

Veliku podršku cijelim putem su dali i nastavnici TZK-a:

• Dijana Jelača
  • Joška Buzov
  • Pavle Vodanović

U organizaciji i provedbi projekta sudjeluju i nastavnice

• Mirjana Gaćina Bilin
  • Suzana Ružić Mateljan
  • Nediljka Petrovski
  • Ines Roso Perić
  • Vlatka Doko

Dobro došli su svi razrednici drugih razreda kao i ostali nastavnici Zdravstvene škole.

Voditelj projekta:
Mirjana Gaćina Bilin, prof. mentor matematike i informatike

objavio: Mirjana Gaćina Bilin   datum: 24. 10. 2019.

ONLINE ŠKOLA

Obavijest o rezultatima natječaja

(Obavijest o rezultatima natječaja za imenovanje ravnateljice Zdravstvene škole nalazi se u priloženim dokumentima)

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Zdravstvene škole, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 64/20 dana 29.svibnja 2020. godine i na mrežnim stranicama Zdravstvene škole, Split, dana 29.svibnja 2020. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Zdravstvene škole i teče od 29.05.2020.godine do 06.06.2020.godine.

(Odluka o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja/ice i natječaj se nalaze u priloženim dokumentima.)

« Kolovoz 2020 »

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

22.07.2020. 09:04
Postovani korisnici, Danas izmedju 06:30 i 07:15 sati, uslijed nepredvidjenih problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do potpunog prekida mrezne povezanosti medjugradske veze od Zagreba prema Zadru. ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 22.07.2020. od 06:30 do 07:15h appeared first on CARNET .