MS Excel - nastavni sadržaji
MS EXCEL - zadaci za ponavljanje i uvježbavanje

Dokumenti koji se ovdje nalaze su namjenjeni učenicima prvih, drugih i trećih razreda. Služe za uvježbavanje i ponavljanje gradiva.

Uživajte u radu smiley

Excel - lekcije
Excel, zadaci za izradu domaćeg rada
MS Excel - ISPIT

Upute:

1. Kreirajte na radnoj površini mapu EXCEL – ispit, Ime i prezime.
  2. Preuzmite 3 datoteke Građevina.xls, Kredit.xls i Škola.xls te ih pospremite u svoju mapu EXCEL – ispit, Ime i prezime.
  3. Po završetku rada trebali biste imati 5 datoteka – Građevina, Izgradnja, Moji mostovi, Kredit i Škola.

Zipujte mapu EXCEL – ispit, Ime i prezime te je pošaljite na e-mail adresu

mirjana.gacina.bilin@gmail.com

Gradjevina.xls
Kredit.xls
Skola.xls

Politika privatnosti

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.