Zdravstvena škola Split

EMA

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

Dragi učenici i roditelji,
Sanja Perić / datum: 15. 1. 2021. 14:42

na početku smo drugog polugodišta.

Od ponedjeljka krećemo na nastavu prema Modelu A za učenike završnih razreda (5ab, 4cdefg).

Svim ostalim razredima teorijska nastava će se odvijati prema modelu C (nastava na daljinu), a nastavne vježbe po modelu (A) – nastava u školskim kabinetima i praktikumima, te na radilištima van škole.

U nastavi na daljinu vrijede sva pravila kao i prije. Nastavnici će stavljati materijale za rad ili će organizirati videopozive (poveznicu za videopoziv će staviti u Loomen kako biste mogli pristupiti). Videopozivi će se organizirati u realno vrijeme kad je to moguće s obzirom na nastavne vježbe.

Za ovakvu organizaciju nastave dobili smo odobrenje Civilnog stožera SDŽ i Osnivača zbog specifičnosti naše škole i velikog broja nastavnih vježbi u svim našim smjerovima.

Zbog svega navedenog došlo je do promjena u rasporedu te vas molim da ga provjerite!

Svima nam je cilj ostati odgovorni, sigurni i zdravi. Kako bi to uspjeli važno je da svi sudjelujemo aktivno.

Trebate se i dalje pridržavati svih propisanih epidemioloških mjera!  Na stranicama škole vam se i dalje nalaze Protokoli,  prije polaska u školu ih ponovo pročitajte jer je to jako važno!

Još jednom ponovimo  izrazito važne  informacije:

• u školu dođite s maskom
  • masku svi nosimo na ulazu u školu, hodnicima, stubištima, u knjižnici i sanitarnim čvorovima
  • masku je potrebno nositi pravilno – preko nosa i usta
  • u učionicama nemojte pomicati klupe i obavezno poštujte razmak  (za maturante)
  • u školu ulazite na predviđene ulaze (Protokol ulaska/izlaska) te se najkraćim putem, držeći se desne strane hodnika, uputite prema svojoj učionici (maturanti) i kabinetima
  • izbjegavajte nepotrebno dodirivanje ograda, kvaka, ručki i sl
  • kad god je moguće, održavajte potreban razmak od 2 m
  • sat traje 40 min, a mali odmor 5 min
  • nema školskog zvona, ali se sati odvijaju prema rasporedu
  • za vrijeme malih odmora ne izlazite iz učionice/kabineta
  • na isti ulaz/izlaz na koji ste ujutro ušli odlazite na odmor i izlazite nakon završetka nastave
  • izbjegavajte nepotrebno zadržavanje, grupiranje i miješanje s drugim učenicima nakon završetka nastave
  • budite odgovorni i poštujte sve mjere i van škole (prijevoz do škole, druženja i sl.)

Zaštitimo se, budimo odgovorni!

Veselimo se vašem povratku u školu!

ravnateljica

[OPŠIRNIJE]

RASPORED SATI

Pod nazivom svog nastavnog programa (smjera) nalazi se stalni raspored (sa skraćenim satima zbog Covida 19).  Ukoliko bude ikakvih promjena raspored će vam biti objavljen pod PROMJENE U RASPOREDU (+ datum tjedna za koji vrijede promjene). Obvezno nedjeljom navečer provjerite je li se nešto vašem razredu promijenilo.

U ovim oklnostima VAŽNO je svaki dan provjeriti ima li važnih obavijesti na naslovnici naše stranice (za vas ili vaše roditelje) i redovito provjeravati raspored sati.

I dalje redovito čitajte obavijesti i mail-ove na svojoj službenoj školskoj mail adresi   .....@skole.hr

PROMJENE U RASPOREDU 18.1. - 30.1.

1ab i 2ab imaju cijelu nastavu ONLINE

3ab, 4ab, 5a (učionica br. 10) i 5b (učionica br.13) pogledajte raspored vježbi i teorije ( stalni raspored )

1eg, 2eg, 3eg i 3b pogledajte promjene u rasporedu vježbi u laboratorijima (analitički, medicinsko biokemijski i mikrobiološki)

4g pogledajte i promjene u stalnom rasporedu