RASPORED SATI

Pod nazivom svog nastavnog programa (smjera) nalazi se stalni raspored (sa skraćenim satima zbog Covida 19).  Ukoliko bude ikakvih promjena raspored će vam biti objavljen pod PROMJENE U RASPOREDU (+ datum tjedna za koji vrijede promjene). Obvezno nedjeljom navečer provjerite je li se nešto vašem razredu promijenilo.

U ovim oklnostima VAŽNO je svaki dan provjeriti ima li važnih obavijesti na naslovnici naše stranice (za vas ili vaše roditelje) i redovito provjeravati raspored sati.

I dalje redovito čitajte obavijesti i mail-ove na svojoj službenoj školskoj mail adresi   .....@skole.hr

PROMJENE U RASPOREDU - 21.9 - 4.10.

Dragi učenici,  obavezno pogledajte obavijest na naslovnici!smiley

enlightenedDragi učenici, pogledajte na linku u nastavku, novu obavijest za vas: NOVA OBAVIJEST enlightened

Dragi maturanti!

U ovoj virtualnoj učionici nastavnici su stavili poveznice za virtualne učionice za pojedine predmete. Tko ove godine želi pohađati pripreme za DM neka se upiše u virtualne učionice i dalje slijedi upute nastavnika.

______________________________________________________________________________________________________________

U priloženom dokumentu ispod razrednih rasporeda

pogledajte obavijest i raspored nastave  TZK-e na Marjanu.

NASTAVNICI - STALNI RASPORED
LABORATORIJI - PRAKTIKUMI - UČIONICE
DENTALNA ASISTENTICA/ASISTENT
DENTALNI TEHNIČAR/TEHNIČARKA
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR
MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR OPĆE NJEGE
SANITARNI TEHNIČAR
ZDRAVSTVENO LABORATORIJSKI TEHNIČAR

ONLINE ŠKOLA

DOKUMENTI ŠKOLE

« Listopad 2020 »

01.10.2020. 10:02
Nabava usluge organizacije i provedbe radionica
Broj objave u EOJN RH: 2020/S 0F2-0034998 The post Nabava usluge organizacije i provedbe radionica appeared first on CARNET .

01.10.2020. 09:56
Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za korisnike CARNET gama u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama appeared first on CARNET .

30.09.2020. 15:00
Nabava računalno-komunikacijske opreme
Broj objave u EOJN RH: 2020/S 0F2-0034954 The post Nabava računalno-komunikacijske opreme appeared first on CARNET .