Zdravstvena škola Split

EMA

« Travanj 2021 »

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

IZLOŽBA UČENIKA 1.G I 1.F - "BAŠĆANSKA PLOČA"
Autor: Domagoja Pavić, 3. 3. 2021.

Mjesec hrvatskoga jezika obilježava se svake godine od 21. veljače  na Međunarodni dan materinskog jezika  do 17. ožujka na dan kad je 1967. godine objavljena "Deklaracija o nazivu i položaju hrvatskoga književnog jezika".
Cilj ove manifestacije je istaknuti važnost očuvanja materinskoga jezika, svih njegovih narječja i dijalekata te nas upoznati  s bogatom hrvatskom jezičnom baštinom.
22. veljače na dan kada je 1483. godine tiskana prva hrvatska knjiga "Misal po zakonu rimskoga dvora" obilježava se i Dan hrvatske glagoljice.

Učenici 1.g i 1.f razreda i njihova nastavnica prof. Sanja Zeko priključili su se manifestaciji Mjeseca hrvatskoga jezika te su priredili izložbu o Bašćanskoj ploči. Njihove radove možete pogledati (i nešto naučiti ili osvježite svoje znanje) u učionici u produžetku knjižnice.