OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

sigurno redovito pratite naše obavijesti na web-u škole vezano za početak nastavne godine.

Nastava  u novoj školskoj godini počinje 7. rujna kako je propisalo Ministarstvo, ali u novim uvjetima s obzirom na COVID -19.

Uz to, kao što znate, od srpnja nam se obnavlja fasada školske zgrade što nam predstavlja dodatnu teškoću (a i radost!). Radovi su još uvijek u tijeku i vašoj djeci ne možemo osigurati siguran povratak u školske klupe.

Ulazak i izlazak iz škole nije siguran zbog toga što su ulazi u školu obuhvaćeni radovima. Ne možemo osigurati niti osnovne propisane epidemiološke uvjete (prozračivanje). Naime, zbog postavljene  skele i građevinskih radova prozori se ne mogu i ne smiju otvarati.

Tijekom dana na gradilištu naše škole veliki je broj radnika koji hodaju i rade po skelama duž cijele zgrade. Osim toga, u školi vlada ogromna buka zbog navedenih radova. U svakodnevnom kontaktu smo s izvođačima radova, nadzorom i osnivačem SDŽ kako bi se što prije stekli uvjeti za siguran povratak učenika u školske klupe.

Zbog svega navedenog prva dva tjedna nastava će se odvijati  kao nastava na daljinu.

Kako se odluka o načinu organizacije nastave donosi  s različitim dionicima (MZO, Civilni stožer, HZJZ i SDŽ kao osnivač škole), još uvijek se rješava pitanje svih vježbi  izvan škole (KBC, Dom za starije i nemoćne osobe, Stomatološka poliklinika, Dom zdravlja). Vjerujemo da ćemo potpunu informaciju dobiti što prije.

Kad se osiguraju uvjeti koji u vanjskim prostorima škole ne ugrožavaju sigurnost vaše djece, započet će nastava u školi.

Želim samo da znate da se pri donošenju svih odluka o načinu realizacije nastave vodimo isključivo brigom za zdravlje vaše djece i željom da preveniramo sve neželjene situacije koje mogu ugroziti njihovu sigurnost i zdravlje. Zbog  svega navedenog molim vas za suradnju i podršku!

Srdačan pozdrav, zdravi i veseli bili!

Vaša ravnateljica, Sanja Perić

objavio: Sanja Perić   datum: 3. 9. 2020.

ONLINE ŠKOLA

DOKUMENTI ŠKOLE

« Listopad 2020 »

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020. 18:01
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .