Zdravstvena škola Split

EMA

« Travanj 2021 »

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

DAN RUŽIČASTIH MAJICA
Autor: Ines Roso Perić, Anđela Podrug, 24. 2. 2021.

Posljednje srijede u veljači obilježavamo  Dan ružičastih majica kojim se na simboličan način želi skrenuti pozornost na problem sve učestalijega vršnjačkog nasilja u školama. Ove godine smo u našoj školi obilježili ovaj dan vodeći se motom Prekini lanac nasilja. Njeguj lanac podrške.

Kako bi skrenuli pozornost na problem vršnjačkog nasilja učenici 5. razreda sa svojom nastavnicom Andreom Zec izradili su plakat, a psihologinja Ines Roso Perić i pedagoginja Anđela Podrug pripremile su radionicu za učenike drugih i trećih razreda.

Cilj radionice bio je osvijestiti sve učestaliji problem elektroničkog nasilja među mladima s posebnim naglaskom na vrijeđanje i ponižavanje na društvenim mrežama.

Izradili smo i lanac podrške Zdravstvene škole koji se sastoji od poruka ohrabrenja, pozitivnih misli te razmišljanja i zapažanja koje su naši učenici osmislili na radionicama.

Prezentaciju s porukama učenika možete pogledati u nastavku. Kliknite na poveznicu ZDRAVSTVENA ŠKOLA U SPLITU da bi pogledali prezentaciju preko punog zaslona i uz glazbenu podlogu.

Hvala našim učenicima na suradnji!