"DANI KRUHA"
Autor: Mirjana Vučica, 29. 10. 2014.

ČESTITAMO SVIM RAZREDIMA A POSEBNO POBJEDNICIMA

VRIJEDNIM PČELICAMA  IZ 3.A RAZREDA

Pogledajte : Dani kruha 27.10.2014.

Nakon što smo zbog vremenskih nepogoda odgodili već tradicionalnu proslavu Dana zahvale za plodove zemlje,  dvadeset i četiri razreda su jučer, 27. listopada vrlo lijepo i maštovito ukrasila svoje izložbene stolove.  Moglo se tu naći svega: od predmeta sa seoskih gospodarstava do izvornih narodnih nošnji, a ono što je osobito plijenilo pozornost bili su mnogi skladno i tematski uređeni stolovi.  Članovima ocjenjivačkog tima najviše se svidio, premda „u tijesno“,  stol s temom o pčelama i medu u izvedbi trećeg A razreda. Bravo pčelice !!!

Ono po čemu ćemo ipak najviše pamtiti ovogodišnju smotru je radost i opuštenost učenika te svih djelatnika Škole. Učionica je za rad i treba poticati na učenje, a dvorište je za druženje, pjesmu i ples.

Neka nam, stoga, ostane u sjećanju ugodno ozračje na dvorištu i nadasve plemenita  gesta prema onima kojima je svaka pomoć uvijek dobrodošla. Iznos novčanog priloga za učenički fond kojega smo sakupili kupovanjem proizvoda će ubrzo biti objavljen na ovim stranicama. No, ove godine smo darovali i korisnike usluga udruge Most. Poslali smo im pun kombi kolača i drugih jestivih proizvoda koji su, vjerujemo, mahom djelo vrijednih ruku majki i baka naših učenika. Stoga i njima veliko hvala!